KLBP

Koninklijke Landsbond van Belgische Postzegelkringen

Filatelistische commissie "Postgeschiedenis"

Provinciaal / Regionaal commissaris

Antwerpen

Hubert De Belder

03-653.40.29
0486-56.43.93

hde_belder@hotmail.com

Brabant

Daniel Goffin

010-81.32.11

dan.goffin@skynet.be

Henegouwen

Jean-Claude Guyaux

0475-86.74.56

jean-claude.guyaux@skynet.be

Luik

Joseph Foulon

087-23.05.33
0471-52.78.68

joseph.foulon@skynet.be

Limburg

Jos Baeten

0472-75.13.61

josrita@telenet.be

Luxemburg

Kurt Lambrecht

0477-35.17.63

kurt459.lambrecht@gmail.com

Namen

Charles Bruart

071-77.10.55

charles.bruart@sambreville.be

Oost-Vlaanderen

Donald Decorte

09-222.36.62
0474-91.56.90

donald.decorte@telenet.be

West-Vlaanderen

Luc Van Pamel

056-35.41.68

vanpamel.luc@skynet.be

Juryleden "Postgeschiedenis"

Nationaal

Charles Bruart

071-77.10.55

charles.bruart@sambreville.be

Hubert De Belder

03-653.40.29
0486-56.43.93

hde_belder@hotmail.com

Donald Decorte

09-222.36.62
0474-91.56.90

donald.decorte@telenet.be

Walter Deijnckens

03-665.16.04

walter.deijnckens@telenet.be

Joseph Foulon

04-344.55.63

joseph.foulon@skynet.be

Daniel Goffin

010-81.32.11

dan.goffin@skynet.be

Luc Van Pamel

056-35.41.68

vanpamel.luc@skynet.be

Piet Van San

02-688.07.56

piet.van.san@telenet.be

Robert Lisabeth

059-50.31.09

lisabeth.robert@gmail.com

Mark Bottu

09-220.04.94

mark.bottu@telenet.be

Regionaal

Hubert Caprasse

087-53.11.04

hubert.caprasse@skynet.be

Thierry Frenet (LL)

02-387.38.70

thierry.frennet@fthsprl.be

Jos Baeten

0473-75.13.61

josrita@telenet.be

Luc Selis

0477-28.40.02

luc.selis@telenet.be

Paul Wijnants

0496-02.61.50

paul.wijnants@scarlet.be

BIJZONDER REGLEMENT VOOR DE BEOORDELING VAN VERZAMELINGEN POSTGESCHIEDENIS
RICHTLIJNEN VOOR HET BEOORDELEN VAN VERZAMELINGEN POSTGESCHIEDENIS