Effectieve leden 2017 - 2021

* = beheerder


home

Baeten Jos

Mortelkensstraat 1
3990 Peer
0473-75.13.61
josrita@telenet.be

Beeckman Reina *

Begijnengracht 8
9000 Gent
09 225 76 84 – 0476 373 438

reina.beeckman@skynet.be

Bekaert Jacqueline

Belgiëlei 87
9070 Destelbergen
09 228 68 66

Stéphane Bruylants *

’t Pleintje 13
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver 
s.bruylants@telenet.be

Caers Johan *

Steenweg 212
3570 Alken
011 31 14 94
johan.caers@skynet.be

Caprasse Hubert *

 Nationaal 1ste Vice-voorzitter (Wallonië)

 Route de Becco 39
4910  Theux                    
087 53 11 04
hubert.caprasse@skynet.be

Daems Jozef

Stoktsebaan 97

2350 Vosselaar

014 61 35 87 -  0474 07 86 76

josephus.daems@telenet.be   

De Maeght Jean

Rue de Chèvremont 50
7141 Carnières 
064 44 50 57
jeandemaeght@gmail.com

De Swaef Roland

Groeneboom 11
1540 Herne
02 726 13 07
roland.deswaef@skynet.be

De Vos Rudy *

 Secretaris Brabant

Nationaal secretaris generaal

Naamsesteenweg 413 / 0103
3001 Heverlee  
0486 929 652

rudy.devos2@telenet.be

Decorte Donald *

Tennisbaanstraat 19
9000 Gent
09 222 36 62 – 0474 915 690

donald.decorte@telenet.be

Deloge Philippe *

Place 24
1495 Marbais
071 87 94 00
delogephil@gmail.com

Demunter Utimar *

Avenue François Lamarche 7
7160 Chapelle-Lez-Herlaimont 
demunter_utimar@voo.be

Desloovere Daniël *

Kastanjestraat 2
8870 Izegem
050 22 14 82

daniel.desloovere@telenet.be

Devits Gérard *

Route du Vieux Campinaire 11
6220 Fleurus
071 82 57 47
devitsgerard@skynet.be

Domange Lucien

Rue du Curé 22
4280 Moxhe
019 69 84 81 - 0495 77 16 95
ldomange@gmail.com

Duhamel Robert *

 Nationaal Penningmeester

Avenue des Erables 14
1420 Braine-l’Alleud
02 384 34 98

robertduhamel10@yahoo.fr  

Erauw Michel *

Champ des Hirondelles 21
1970 Wezenbeek-Oppem
02 782 19 38
michel.erauw@gmail.com

Dujardin Johan *

Moeskroenstraat 686
8930 Menen

056 42 07 94

johandujardin@skynet.be

Foulon Joseph

Rue du Carmel 13
4020 Liège
 
04 344 55 63
joseph.foulon@skynet.be

 Ghys Jozef *

Merode-Center 25/5
2300 Turnhout

0487 733 392
jef.ghys@telenet.be
 

Guidosse Jean-Marie *

 Secrétaire Namur

Rue de Charleroi 118
5650 Yves-Gomezee
071 65 03 50
guidosse.jm@gmail.com

Hardy Antoine

Allée des Roses 29
5600 Neuville
071 66 67 64
alphonsedelavigne@gmail.com

Hubin Léon

Rue des Eresses 7
6940 Barvaux
086 21 15 75
-

Ieko Philippe

Rue des Alouettes 8
6760 Ethe
063 58 30 69 – 0477 322 699

philippe.ieko@hotmail.com

Leysen Georges

Place Dewandre 2
1150 Bruxelles
02 779 94 86 – 0479 40 30 28
leysen.caprasse@skynet.be

Lisabeth Robert *

  Secretaris West-Vlaanderen

Heidebloemstraat 24
8400 Oostende

059 50 31 09
lisabeth.robert@gmail.com

Meurisse Alphonse *

Givroulle 1093
6686 Flamièrge
061 21 21  66

alphonse-meurisse@skynet.be

Monfils Willy *

  Voorzitter en penningmeester Namur

Chemin de la Boscaille 110
1457 Walhain-Saint-Paul
010 65 95 06

willymonfils@skynet.be

Pattyn Noël

Vlaschaardlaan 24
8880 Ledegem
056 50 04 88
noel.pattyn@proximus.be

Pauwels Yves

Zittert 129A
1730 Asse
0475 818 899
yves.pauwels6@telenet.be

Péters Bernard *

  Secrétaire Hainaux

Rue des Combattants 82
7730 Nechin
069 35 10 53 

bernardpeters@scarlet.be

Poelmans Freddy

  Penningmeester Limburg

Luikersteenweg 101/002
3800 St-Truiden011/69.24.84
freddypoelmans@scarlet.be

Poncé Léon *

Voorzitter Brabant

Nationaal adjunct secretaris

157, rue Charles Pichon
59123 Bray-Dunes (France)
+33 (0)6 702 18 360 (fixe)+33 (0)3 28 51 97 84 (portable)
leon.ponce@orange.fr

Preud’homme Michel *

Rue Jean Froie 110
6043 Ransart
0473 729 052

Schouberechts Vincent *

  Adjunt secretaris Brabant

Kardinaal Sterckxlaan 5
31860 Meise
02 479 95 45 - 0474/84.84.39
victoria2000@telenet.be

Van Bogaert Luc *

  Secretaris Oost-Vlaanderen

Veldstraat 75 b
9220 Hamme
052 47 91 35 – 0488 578 400

vanbogaertluc@skynet.be

Van Briel Guido *

  Secretaris Limburg

Kersenlaan 2
3990 Wijchtmaal
011 73 16 24

Guido.Van.Briel@pandora.be

Van Damme Ivan *

  Nationaal voorzitter

Vijverstraat 19
9881 Bellem 
09 374 17 38

naviemmadnav@skynet.be

Van der Haegen Filip *

 Nationaal vice-voorzitter (Vlaanderen)

Dam 38
8870 Izegem
051 30 85 09
vdhaegen.f@myonline.be

Van der reeth Ronny *

  Penningmeester Antwerpen

Tijl Uilenspiegellaan 15
2050 Antwerpen L.O.

03 219 37 76 - 0486 126 890

vanderreeth@telenet.be

Van Roy Luc *

  Secretaris Antwerpen

Meistraat 7,
2000 Antwerpen
03 321 31 91 - 0496 264 119
lvanroy@gmail.com

Vandamme André

Hopstraat 14
8500 Kortrijk
056 20 05 06 – 0478 068 585
vandamme.andre@scarlet.be

Vandenberghe Jean-Marie


Rue de la Limite 31
6020 Dampreny

 

Vandenhaute Johann *

 Ondervoorzitter & adjunt secretaris Brabant

Adjunct- nationaal penningmeester

Balkweg 40
1981 Hofstade
0478 24 45 72

vandenhaute.johann@skynet.be

Vanhingeland Jean

Avenue de l’Europe 7
5620 Florennes
071 68 95 54
jean.vanhingeland1937@gmail.com

Vanhoutte Johan

Pater Domstraat 43
2520 Broechem
03 485 71 01
johanvanhoutte@skynet.be

 

Administrateurs : 29/29         Délégués : 18/18